Kariera

Dla ludzi 
przedsiębiorczych
otwartych
odważnych
ambitnych

Zmieniaj finanse osobiste
i zarządzanie majątkiem razem z nami

WealthSeed zmienia paradygmat biznesu w inwestowaniu. Otwiera prosty i tani dostęp do szerokiego zakresu produktów inwestycyjnych dla każdego, dotychczas ograniczony dla zamożnych grup klientów, i dodatkowo zapewnia informacje oraz narzędzia potrzebne do podejmowania samodzielnie racjonalnych decyzji. Nasza misją jest pomoc w zarządzaniu finansami osobistymi, pomnażaniu majątku i osiągnięciu wolności finansowej. WealthSeed oferuje szeroki zakres produktów w aplikacji mobilnej i serwisie www, niezależnie od wielkości inwestycji, w najlepszych cenach na rynku. Jesteśmy start-upem, który bazując na zdobyczach cyfrowej rewolucji rzuca wyzwanie konwencjonalnej regule, że „duży może więcej”. Stawiamy klienta w centrum uwagi, wierząc, że samodzielnie potrafi zarządzać swoimi finansami o ile posiada odpowiednie narzędzia i wszystkie niezbędne informacje.

 

Nasz Zespół

Pomysł to dopiero początek.  Wszystko zależy od jego wykonania. A praca zespołowa jest podstawą. Mając tego świadomość poszukujemy współpracowników, którzy wyznają podobne wartości, którym chce się chcieć i są gotowi podjąć wyzwanie konkurencji z najlepszymi, aby zmienić paradygmat biznesu w finansach i stworzyć cyfrową platformę dla klientów nowej generacji. Przed nami ekscytująca podróż do cyfrowej przyszłości finansów.  Nie obiecujemy, że będzie łatwo i przyjemnie, ale na pewno ciekawie i kształcąco.

Dołącz do nas

Oferty pracy

O Wealthseed 

WealthSeed to aplikacja ułatwiająca zarządzanie finansami osobistymi oraz inwestowanie w akcje i fundusze z całego świata. 

Nasi założyciele mają duże doświadczenie i wymierne sukcesy w tworzeniu od podstaw innowacyjnych rozwiązań w sektorze finansowym, jako między innymi współtwórcy mBanku, czy też banku Smart. Nasz zespół tworzą niezwykle zdolni specjaliści w zakresie IT oraz doświadczeni menedżerowie z branży finansowej. 

OPIS STANOWISKA 

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie wykonywanie operacji w ramach działalności inwestycyjnej oraz płatniczej, prowadzenie rozmów z partnerami biznesowymi oraz definiowanie wymagań biznesowych

Pozycja: Makler papierów wartościowych

Miejsce pracy: Łódź, elastyczna forma pracy, włącznie z możliwością pracy zdalnej przez część czasu (szczegóły do ustalenia). 

Twoje zadania: 

 • Wykonywanie zadań związanych z działalnością maklerską oraz płatniczą w tym m.in.:
  • Operacje związane z dyspozycjami klientów w ramach działalności maklerskiej oraz płatniczej;
  • Tworzenie wewnętrznych procedur oraz dokumentów klientowskich;
  • Przygotowanie wymagań biznesowych do systemów informatycznych;
  • Monitoring płynności;
  • Wykonywanie przelewów wewnętrznych;
  • Udział w testach systemów;
  • Bieżąca obsługa klientów w ramach dostępnych kanałów komunikacji.

NASZE WYMAGANIA: 

 • Licencja maklera papierów wartościowych – warunek konieczny
 • Bardzo dobra znajomość Ms Excel 
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego 

 

CO OFERUJEMY W ZAMIAN: 

 • Konkurencyjne i adekwatne do umiejętności wynagrodzenie 
 • Ciekawą pracę w innowacyjnym projekcie 
 • Dużą samodzielność w działaniu 
 • Możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności 
 • Umowę o pracę na pełen etat 

 

ABY ZAAPLIKOWAĆ:

Wyślij nam swoje CV na adres: kontakt@wealthseed.eu

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fair Place Finance S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.  29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Dołącz do FINTECHU,
który zmienia finanse osobiste
i inwestowanie

WealthSeed zrodził się z oczywistej obserwacji, że oszczędności milionów Polaków topnieją w bankach w czasach, gdy efektywne budowanie własnego majątku jest coraz ważniejsze dla osiągnięcia celów finansowych i zabezpieczenia swojej przyszłości finansowej. Dostępne na rynku oferty są drogie i ograniczone co do zakresu produktów, a doradztwo ma wątpliwy charakter. Dlatego WealthSeed oferuje szeroki zakres produktów łatwo dostępnych dla każdego w aplikacji mobilnej, niezależnie od wielkości inwestycji, w najlepszych cenach na rynku.

Niska cena, wysoka jakość produktów oraz integracja wielu finansowych kategorii produktowych i usług kreują razem wyjątkową unikalną wartość i wygodę. To jest możliwe dzięki innowacyjnym rozwiązaniom własnym oraz współpracy z wiodącymi instytucjami finansowymi jak Bank Gospodarstwa Krajowego S.A., Aion Bank, Baader Bank, Gettex, BlackRock.

Inwestorzy WealthSeed mają duże doświadczenie i wymierne sukcesy w świecie cyfrowych finansów, jako współtwórcy mBanku, czy też banku Smart.

Nasz zespół tworzą młodzi, ambitni ludzie i doświadczeni menedżerowie z branży finansowej, którzy chcą zmienić świat finansów na lepsze.

 

 

O Zespole:

 

Poszukujemy ambitnego i kreatywnego lidera zespołu Rozwoju Biznesu. Zespół będzie odpowiedzialny za konkurencyjność naszych produktów i akwizycję klientów w najpierw Polsce, a następnie w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.  Jako Dyrektor szerokiego obszaru będziesz odpowiedzialny za utrzymanie unikalnej wartości oferty produktów i usług dla klienta i sprzedaż rozumianą jako akwizycja klientów i korzystanie przez nich z usług maklerskich, sprzedaż funduszy inwestycyjnych TFI dostępnych na naszej platformie Market Funduszy oraz Portfeli Zarządzanych zbudowanych z funduszy BlackRock. Zespół Rozwoju Biznesu jest także odpowiedzialny za poziom satysfakcji klientów oraz współodpowiedzialny za wynik finansowy. Dla realizacji tych celów musisz efektywnie współpracować z zespołami operacji, finansów, prawnym i technologii.

 

 

OPIS STANOWISKA

Lider kluczowego obszaru działalności realizujący ambitną strategię wzrostu w Polsce i na rynkach zagranicznych.   Współpracuje bezpośrednio z Prezesem Zarządu i nadzoruje zespoły marketingu i sprzedaży oraz zarządzania aktywami.

 

Pozycja: Head of Business Development/ Dyrektor Rozwoju Biznesu

 

Miejsce pracy: Łódź, ograniczona możliwość pracy zdalnej.

 

Twoje zadania:

 • Kierowanie obszarem rozwoju biznesu i koordynacja prac zespołów marketingu i sprzedaży oraz zarządzania aktywami
 • Sprawowanie przywództwa poprzez dzielenie się wiedzą, inspirowanie, wsparcie innowacyjnych pomysłów i działań,
 • Odpowiedzialność za tworzenie i realizację Planu Marketingowego (Plan Sprzedaży i Plan Wsparcia Sprzedaży)
 • Odpowiedzialność za konkurencyjność rynkową i unikalną wartość dla klientów oferty produktów i usług
 • Ścisła współpraca z zespołem finansów, operacji, prawnym i compliance.
 • Partnerska współpraca z zespołem technologii dla ulepszania istniejących i wprowadzania nowych innowacyjnych produktów i metod sprzedaży.
 • Realizacja planu sprzedaży we wszystkich jego aspektach – akwizycja klientów, wzrost aktywów, satysfakcja klientów
 • Prezentacja strategii i bieżących wyników działalności Zarządowi

 

NASZE OCZEKIWANIA:

 • Potwierdzone zdolności przywódcze w zakresie zarządzania projektami i zespołami ludzi w warunkach intensywnej konkurencji i presji na rezultat, wysokie kompetencje interpersonalne
 • Minimum 4 lata doświadczenia na kierowniczym stanowisku w obszarze sprzedaży biznesu detalicznego lub e-commerce
 • Ukończone studia wyższe w zakresie finansów, marketingu lub nauk ścisłych
 • Pasjonat rynków finansowych oraz gospodarki cyfrowej, zdolny do szybkiego uczenia się i poświęceń dla osiągnięcia sukcesu
 • Duży zasób wiedzy w zakresie rynków kapitałowych, instrumentów finansowych, marketingu
 • Wysokie kompetencje komunikacji i sprzedaży w Internecie, poprzez metody analizy danych. Umiejętność efektywnej realizacji powierzonych zadań w warunkach dużej autonomii
 • Dobra znajomość produktów i usług oferowanych przez WealthSeed
 • Wysokie umiejętności komunikacji i wywierania wpływu na współpracowników i partnerów zewnętrznych
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

 

CO OFERUJEMY W ZAMIAN:

 • Udział w projekcie, który zmienia świat finansów na lepsze zgodnie z regułami gospodarki cyfrowej i oczekiwaniami klientów nowej generacji
 • Jako start-up nie obiecujemy, że będzie łatwo i przyjemnie, ale na pewno ciekawie i kształcąco.
 • Konkurencyjne i adekwatne do umiejętności wynagrodzenie
 • Udział w programie opcyjnym dla kluczowych pracowników, który daje możliwość współudziału w sukcesie biznesu

 

ABY ZAAPLIKOWAĆ:

Wyślij nam swoje CV na adres: kontakt@wealthseed.eu

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fair Place Finance S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.  29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

O WEALTHSEED

WealthSeed to aplikacja ułatwiająca zarządzanie finansami osobistymi oraz inwestowanie w akcje i fundusze z całego świata. Jest to unikalna w skali kraju i regionu, całkowicie cyfrowa usługa umożliwiająca łatwe i wydajne inwestycje w szeroki wachlarz produktów inwestycyjnych z globalnego rynku kapitałowego.

Inwestorzy WealthSeed mają duże doświadczenie i wymierne sukcesy w tworzeniu od podstaw innowacyjnych rozwiązań w sektorze finansowym, jako między innymi współtwórcy mBanku, czy też banku Smart. Nasz zespół tworzą niezwykle zdolni specjaliści w zakresie IT oraz doświadczeni menedżerowie z branży finansowej, którzy chcą zmienić świat finansów na lepsze.

Jednym z kluczowych elementów oferty produktowej będzie możliwość łatwego zakupu dopasowanego do profilu klienta portfela inwestycyjnego składającego się z produktów firmy BlackRock, zarządzanego przez zespół WealthSeed.

Dowiedz się więcej na www.wealthseed.eu.

OPIS STANOWISKA

W ramach przygotowań do uruchomienia portfeli zarządzanych WealthSeed opartych o produkty BlackRock poszukujemy doradców inwestycyjnych zainteresowanych nowym, ciekawym wyzwaniem do wdrożenia i zarządzania portfelami inwestycyjnymi WealthSeed.

Pozycja: Doradca Inwestycyjny / Investment Manager

Miejsce pracy: Łódź, elastyczna forma pracy, z możliwością pracy zdalnej (szczegóły do ustalenia).

Twoje zadania:

 • Tworzenie strategii inwestycyjnych
 • Zarządzanie portfelami funduszy inwestycyjnych,
 • Kontrola stanu portfeli funduszy, w tym pod kątem przestrzegania limitów inwestycyjnych,
 • Współpraca przy przygotowywaniu raportów z działalności inwestycyjnej,
 • Tworzenie i utrzymywanie narzędzi monitorowania efektywności i ryzyka w portfelach inwestycyjnych
 • Opracowywanie, wprowadzanie i aktualizowanie dokumentacji związanej z portfelami inwestycyjnymi,
 • Wsparcie przygotowań do uruchomienia produktu portfeli inwestycyjnych,
 • Wsparcie działań sprzedażowych i marketingowych produktu portfeli zarzadzanych

 

NASZE WYMAGANIA:

 • Licencja Doradcy Inwestycyjnego -warunek konieczny
 • Znajomość regulacji i procesów z zakresu zarządzania aktywami
 • Praktyczna znajomość rynku kapitałowego i rynku funduszy inwestycyjnych,
 • Doświadczenia na stanowisku zarządzającego aktywami jest dodatkowym atutem
 • Szeroka wiedza ekonomiczna i finansowa
 • Umiejętności analityczne
 • Umiejętność efektywnej realizacji powierzonych zadań w warunkach dużej autonomii
 • Bardzo dobra znajomość MS Excel
 • Dobra znajomość języka angielskiego
 • Licencja Maklera, bądź certyfikat Chartered Financial Analyst (CFA) są dodatkowym atutem

 

CO OFERUJEMY W ZAMIAN:

 • Konkurencyjne i adekwatne do umiejętności wynagrodzenie
 • Ciekawą pracę w innowacyjnym projekcie
 • Dużą samodzielność w działaniu
 • Możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
 • Umowę o pracę na pełny etat

 

ABY ZAAPLIKOWAĆ:

Wyślij nam swoje CV na adres: kontakt@fairplacefinance.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fair Place Finance S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.  29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

WealthSeed jest znakiem towarowym Fair Place Finance S.A.

Fair Place Finance S.A.

Inżynierska 1/3

93-569 Łódź

www.fairplacefinance.pl

O Wealthseed 

WealthSeed to aplikacja ułatwiająca zarządzanie finansami osobistymi oraz inwestowanie w akcje i fundusze z całego świata. Jest to unikalna w skali kraju i regionu, całkowicie cyfrowa usługa umożliwiająca łatwe i wydajne inwestycje w szeroki wachlarz produktów inwestycyjnych z globalnego rynku kapitałowego. Pracujemy z najnowszymi technologiami przy użyciu sprawdzonych, nowoczesnych praktyk tworzenia oprogramowania. Nasze rozwiązania wdrażamy w oparciu o technologie chmury obliczeniowej.

Pozycja: Java Developer (Regular i Senior)

Miejsce pracy: Łódź, możliwość całkowitej pracy zdalnej w okresie pandemii.

Opis stanowiska:
Jako Java Developer będziesz rozwijać backend cyfrowej platformy inwestycyjnej we współpracy z najlepszymi fachowcami z branży fintech, jak również weteranami sektora inwestycyjnego i bankowego.

Nauczysz się o wiele więcej niż w korporacji i będziesz mieć realny wpływ na krytyczną część budowanego systemu.

Będziesz tworzyć systemy informatyczne w oparciu o najnowsze technologie (Java 11 z szerokim wykorzystaniem aspektów programowania funkcyjnego, biblioteki z rodziny Spring 5).

Nie będziesz łatać systemów pisanych 10 lat temu bez żadnej dokumentacji, ani nie ugrzęźniesz w przestarzałych technologiach bez możliwości rozwoju.

Pracujemy w metodologii scrum.

Wymagamy:

– dobrej znajomości Java 8+, Git, JUnit, Spring i JOOQ

– umiejętność pisania i czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim

– umiejętności szybkiego uczenia się

– dobrej znajomości zagadnień bazodanowych i podstawowej znajomości Postgres SQL

– Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisko „regular” i minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego na stanowisko „senior”.

– znajomość Spock, Jenkins i Linux mile widziana.

Oferujemy:

– ciekawą pracę w unikalnym w skali kraju i regionu projekcie

 – realny wpływ na budowę nowego systemu

– poznanie systemów giełdowych, inwestycyjnych i bankowych od podszewki

– konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

ABY ZAAPLIKOWAĆ:

Wyślij nam swoje CV na adres: kontakt@wealthseed.eu

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fair Place Finance S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.  29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

O Wealthseed 

WealthSeed to aplikacja ułatwiająca zarządzanie finansami osobistymi oraz inwestowanie w akcje i fundusze z całego świata. Jest to unikalna w skali kraju i regionu, całkowicie cyfrowa usługa umożliwiająca łatwe i wydajne inwestycje w szeroki wachlarz produktów inwestycyjnych z globalnego rynku kapitałowego. Pracujemy z najnowszymi technologiami przy użyciu sprawdzonych, nowoczesnych praktyk tworzenia oprogramowania. Nasze rozwiązania wdrażamy w oparciu o technologie chmury obliczeniowej.

Pozycja: Tester oprogramowania

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
Jako tester oprogramowania będziesz kontrolować poprawność działania i jakość nowoczesnych systemów backendowych wykorzystywanych przez jedną z najważniejszych instytucji finansowych w kraju.

Wymagamy:

– dobrej znajomości systemu Linux i relacyjnych baz danych

– umiejętność tworzenia scenariuszy testowych w oparciu o wymagania biznesowe

– umiejętności przeszukiwania dużych logów

– umiejętności automatyzacji powtarzalnych kroków testowych

– skrupulatności

– mile widziane doświadczenie w pracy w firmach z sektora finansowego

Oferujemy:

– ciekawą pracę w unikalnym w skali kraju i regionu projekcie

– poznanie systemów giełdowych, inwestycyjnych i bankowych od podszewki

– konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

ABY ZAAPLIKOWAĆ:

Wyślij nam swoje CV na adres: kontakt@wealthseed.eu

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fair Place Finance S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.  29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Szybka aplikacja